Ačiu už dovaną


Dėkojame Dmitrijui Kolomijėc už padovanotus mūsų klubui televizorių ir kompiuterių dėtales. Dabar mes galėsime atnaujinti trenerių kompiuterį ir tėvai, laukdami savo jaunuosius sportininkus, nenuobodžiaus. Labai Jums ačiū!

Jeigu kas nors nori suteikti finansinę ar materialinę paramą mūsų klubui, visą informaciją ko mums reikia ir kaip tai padaryti – rasite rubrikoje PAGALBA.

IMG_22570

Tvarkymo darbai (2015.06.10-30)


Visagino sporto centro akrobatikos salėje Šuolių ant Batuto ir Akrobatinio takelio skyrius atlikinėjo eilinius remonto darbus. Atlikinejo remonto darbus – remontavo sportinį inventorių, užsiuvinėjo kubus, sportinius čiužinius, akrobatinio takelio uždangą. Darbuose dalyvavo nuo trenerių iki jauniausių sportininkų. Mūsų klubas ne tik moko sporto įgūdžius, bet taip pat disciplinos ir tausoti inventorių. Sportininkai patys su noru viską tvarkė, užsiuvinėjo ir paprašė duoti naujų darbų. Kai kurie iš sportininkų pirmąsyk paėmė į rankas siūlus ir adatas ir išmokė siūti.

Norime išreikšti ypatingą padėką Karolinai Jonušaitei už savanorišką pagalbą šiuose nepaprastuose darbuose. Labai Dėkojame už pagalbą ir dėmesį mums. Didelis jums ačiū.

IMG_1013.jpg IMG_1128.jpg IMG_1221.jpg IMG_1233.jpg IMG_1343.jpg IMG_1376.jpg

Continue Reading