Norime ypatingai padėkoti kompanijai Ring4van!


Norime ypatingai padėkoti kompanijai Ring4van už finansinę pagalbą Lietuvos Akrobatinių šuolių rinktinės kelionei į 31-ą Pasaulinį Čempionatą, kuris vyks Danijoje, Odens mieste nuo lapkričio 26 iki 29 dienos. Ačiū kad atsakėte į mūsų prašymą, mes labai vertiname Jūsų pagalbą. Didelis Jums ačiū.

ring4vans-about-us

Kompanija Ring4van įkurta 2009 metais, ji greitai užaugo ir tapo viena iš geriausių Londono transportavimo kompanijų. Mūsų patirtis ir žinios leidžia tiekti 1-os klasės gabenimo paslaugas asmeniniams ir komerciniams klientams.
Mūsų ekspertų komanda žino visus aspektus apie gyvenamąjį ir komercinį transportavimą ir optimalų gabenimo būdą su maksimaliu saugumu ir krovinio vientisumu. Mūsų judėjimo koordinatoriai įdėmiai planuoja maršrutą ir garantuoja minimalią įmanoma riziką klientui.
Mūsų misija būti tarp geriausių Londone ir artimiausiose apskrityse transportavimo kompanijų su tolimesniu mūsų transporto parko ir sandėlių plėtimu.
Mūsų gabenimo komandai pajėgūs beveik bet kokie transportavimo paslaugų spektro aspektai ir gali tobuliai vykdyti savo pareigas. Mūsų palaikymo darbuotojai ir prižiūrėtojai rūpinasi kiekviena transportavimo ir planavimo stadija.

Removal-services-Greater-Lo

Mes atliekame kvonių transportavimą 24/7. (Prašome atkreipti dėmesį, kad užsakymai nestandartinio darbo laikų turi būti padarytį bent 48 valandų anksčiau). Tolimesnėms detalėms ar pagalbai, jūs galite susisiekti su mumis:
Adresas:
19 Vancouver Road
Broxbourne
Hertfordshire
EN10 6FB
Telefonas:
020 7060 6579
Mob. telefonas:
078 7828 6579

http://www.ring4vanremovals.com/
https://www.facebook.com/Ring4VanRemovals/


Dėkojame UAB “Akadas” – www.akadas.lt


UAB Akadas – www.akadas.lt už paaukotas medžiagas mūsų Sporto Klubui “Piruetas”, poroloną ir poliesterį. Mums labai truksta papildomų apsaugos čiužinių ir atnaujinti tūrimus. Mes labai atsakingai žiūrime į saugumą ir bandome suderinti jį iki pripažinto standarto. Po ilgų apskaičiavimų ir išmatavimų, mes jau atnaujinome apsauginį apdangalą aplink dviejų batutų.
Eilėje kiti batutai, sukurti saugią zoną aplink visų batutų, trečio akrobatinio takelio restauracija, 1 ir 2 akrobatinio takelio nusileidimo zoną. Dabar mes turime materialo ir verda darbai.
Mums labai laikų atėjo Jūsų pagalba! Didelis Jums ačių!

UAB „Akadas“ yra viena iš pirmaujančių sodo baldų gamintojų Baltijos šalyse. Nuolatinės investicijos į gamybos plėtrą, personalo mokymą ir kokybės užtikrinimą suteikia mums galimybę nuolat atnaujinti gaminių asortimentą ir savo užsakovams tiekti tik aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkančią produkciją.

Savo veiklą pradėjome 1993 metais, o nuo 1996-ųjų vykdome serijinę plataus asortimento lauko-sodo baldų gamybą. Nuo 2005 m. Savo produktų gamą papildėme savos gamybos čiužiniais, lovomis ir kušetėmis.
Visi mūsų baldai yra iš sertifikuotos FSC pušies medienos.
Lauko baldų rinkoje mes jau daugiau kaip 20 metų ir sukaupta patirtis leidžia mums geriau suprasti kliento poreikius bei siekti aukščiausios kokybės ir savalaikio užsakymų įvykdymo.
Mūsų interneto puslapis nuolat papildomas naujais produktais. Mes tikimės, kad šiuose puslapiuose Jūs surasite dominančius produktus, o priklausomai nuo užsakymo dydžio galime aptarti ir individualius projektus.

Gerbiamiėji tėvai, jei jus nuobodžiaujate besilaukdami jūsų jaunųjų sportininkų ir norėtumėte prisidėti prie Klubo darbų, mes kviečiame jus prisijungti. Taip pat mums dar trūksta stipraus audinio, kilimo ar kiliminės dangos. Jei turite nereikalingų medžiagų, prašome atnešti juos į akrobatikos salę (Parko g. 2A) į skyrių Šuolių ant Batuto ir Akrobatinio takelio. Arba parašykite žinutę mums el. paštu piruetas.lt@gmail.com ir mes paimsime patys.

Jeigu kas nors nori suteikti finansinę ar materialinę paramą mūsų klubui, visą informaciją ko mums reikia ir kaip tai padaryti – rasite rubrikoje PAGALBA.

IMG_2905.JPG IMG_2906.JPG IMG_2965.JPG IMG_2966.JPG IMG_2968.JPG IMG_2970.JPG IMG_2973.JPG IMG_3023.JPG IMG_3024.JPG

VIDEO: Atvira Lietuvos Taurė Tumbling & Trampoline (2015-10-10)


Atvira Lietuvos Taurė Tumbling & Trampoline (2015-10-10)
P.S.: MES NE AKROBATAI! MES ŠUOLININKAI!

‪#‎tumbling‬ ‪#‎powertumbling‬ ‪#‎akrobatinistakelis‬ ‪#‎takelis‬ ‪#‎suoliai‬ ‪#‎akro‬ ‪#‎trampoline‬ ‪#‎batutas‬ ‪#‎lithuania‬ ‪#‎lietuva‬ ‪#‎visaginas‬ ‪#‎klaipeda‬ ‪#‎latvija‬ ‪#‎latvia‬ ‪#‎ryga‬ ‪#‎gymnastics‬ ‪#‎gimnastika‬

YouTube Preview Image